Субота, 29 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » 10 000 гривень компенсації за буріння свердловини: у Плужненській ТГ сприяють забезпеченню мешканців питною водою

10 000 гривень компенсації за буріння свердловини: у Плужненській ТГ сприяють забезпеченню мешканців питною водою

10 000 гривень компенсації за буріння свердловини: у Плужненській ТГ  сприяють забезпеченню мешканців питною водою

Задля підвищення рівня життя населення та забезпечення жителів питною водою у Плужненській ТГ діє комплексна програма соціального захисту населення «Турбота». Вона передбачає надання одноразової грошової допомоги в розмірі 10 000 грн для жителів, які, у зв’язку з відсутністю будь-яких джерел питної води, зробили у своєму господарстві свердловину.

Нині в деяких господарствах нашої громади гостро стоїть питання забезпечення питною водою. Тому така програма націлена на допомогу вирішенню даної проблеми, оскільки викопати свердловину – це досить затратно, і не всі можуть собі це дозволити, – зазначає Віталій Мартинюк, голова Плужненської ТГ.

Щоб скористатися програмою, яка буде діяти до 2023 року, потрібно звернутися до виконавчого комітету із заявою та необхідним переліком документів, які зазначені на офіційному сайті громади. Зокрема, одноразова грошова допомога виплачується після виконання робіт зі створення джерела питної води.

– Перед тим, як бурити свердловину, мешканець обов’язково має звернутись у Плужненську сільську раду, в земельний відділ, для отримання Акту обстеження на відсутність в садибі джерела питної води. Також формується акт обстеження господарства під час або після  виконання робіт зі створення джерела питної води. І вже після цього надаються кошти, – розповідає Віталій Мартинюк.

Крім того, селищний голова додав, що фінансування на реалізацію заходів програми здійснюється в межах  видатків, передбачених у рішенні сесії Плужненської сільської  ради, та з інших джерел фінансування, не заборонених  чинним  законодавством  України. 

Щорічно при  формуванні  сільського бюджету та при уточненні показників бюджету планується  передбачення цільових коштів  для забезпечення  виконання заходів  програми. За необхідності, протягом бюджетного року рішенням сесії  Плужненської сільської ради затверджуються зміни щодо загального обсягу фінансування програми.

Популярні пости