П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Блоги » » 10 лайфхаків як бути щасливою у стосунках

10 лайфхаків як бути щасливою у стосунках

Я можу говорити про стосунки жінки і чоловіка годинами і не втомлюватися. Постійно цю тему вивчаю і не перестаю дивуватися космічній глибині кожного з нас. Час від часу сама здаю життєві екзамени на засвоєння матеріалу і продовжую кохати і бути коханою дружиною свого чоловіка.

Тому сьогодні ділюся власними секретами, як бути щасливою у стосунках. І це не лише про наше жіноче щастя, адже щаслива жінка – щасливі всі. А найбільше – чоловік.

  1. Якщо це може зробити чоловік, то нехай він це і робить. Іноді ми, жінки, забуваємо, що чоловікам теж важливо реалізовуватися.
  2. Жінка завжди повинна чогось хотіти-бажати-мріяти. Це дає їй натхнення і попутний вітер, а для чоловіка – потужну мотивацію досягати.
  3. Якщо хочете, щоб Ваш чоловік був успішним, багатим, впевненим і дбав про Вас, перестаньте з ним змагатися, хто кращий. Ви можете двоє досягати успіху, бути затребуваними спеціалістами і заробляти гроші, але робити це по-різному. Тому що чоловіки і жінки – різні. Спробуйте порівняти круг і квадрат і скажіть, хто кращий?
  4. Потрібно визнати, що навіть у наймудріших жінок, чоловіки не телепати. Якщо маєте якусь ідею, думку, бажання, про це потрібно сказати вголос, а іноді і декілька раз. І бажано, дивлячись в очі чоловіку. І ще один маленький нюанс: просити ≠ вимагати або благати. Уявіть, якби Королева просила свого Короля.
  5. Ніколи-ніколи-ніколи не відмовляйтесь від подарунків. Краще навчіться приймати їх з радістю і вдячністю, даруючи позитивні емоції собі та чоловіку. Погодьтеся, коли чоловік робить подарунок, то найменше очікує відмови від нього. Але і вигляд «такмаєбути» не зовсім те. Чоловік через подарунок дарує жінці свої емоції, а вона їх йому віддзеркалює. Тому, якщо обміну не відбулося, то висновки і результати будуть невтішні.
  6. Те, що про себе думає жінка, і те, що про неї думає чоловік, – може бути кардинально різним. Головне ніколи не переконуйте чоловіка в своїх, як Ви думаєте, недоліках. Якщо Ви вважаєте, що Ви товстенька, а ваш чоловік переконаний, що Ви струнка красуня, то вірте йому і не наполягайте на своїй точці зору. Можливо, він щось знає, чого Ви ще не знаєте.
  7. Знайомте чоловіка з усім спектром своїх емоцій. Він має знати, що, крім зефірно-солодких емоцій, Ви також здатні на пекельно-гострі. Але перед цим проведіть інструктаж як з Вами взаємодіяти у різних станах. І тоді на Ваше «мені погано» він не почне радити, куди вам йти і що робити, а просто дбайливо і тепло обійме Вас зі словами: «все буде добре, маленька».
  8. Не бійтеся у відвертій розмові, що можете образити чоловіка. Це я про те, що жінка часто змовчує, що їй не подобається, аби не образити коханого. Насправді, у таких розмовах чоловік розуміє, що саме Вам не подобається, чому Ви так емоційно реагуєте на ті чи інші дії, і, врешті-решт, чому Ви образилася на пустому місці. Важливо! Навіть, якщо чоловік одразу Вам не дав зворотній зв’язок, повірте, що він обдумає цю ситуацію і зробить правильні висновки. Тому не вимагайте відразу всіх крапок над «і». Дайте йому час.
  9. Час від часу запитуйте себе «Хто я у наших стосунках? Де моє місце? Як я почуваюся? Що я хочу від цих стосунків? Що сама можу їм дати? Чи влаштовує те, що зараз відбувається? Що з моїм героєм?». Такі відповіді дадуть Вам можливість побачити яку сюжетну лінію стосунків Ви розвиваєте і, за потреби, який поворот у Вашій історії варто зробити. Нам потрібно розуміти, куди ми рухаємося далі. І саме від нас залежить чи це буде «як Бог дасть», чи «жили довго та щасливо».
  10. Будьте щасливі! Завжди: у стосунках чи на самоті, у сонячні чи похмурі дні. Чоловіки підсилюють усе, що є в жінці – і хороше, і не дуже. Коли жінка розпочинає стосунки, вона насправді вступає у найвідвертіші стосунки з самою собою. Любіть себе, інших – щиро і від душі. Тоді Ви завжди будете коханою та щасливою жінкою.

І ще один секрет. Не шукайте і не думайте, що поруч з Вами має бути Ваша друга половинка. Бо з Вами буде інша людина. І дуже добре, якщо Ви на цей момент почуватиметесь цілісно і гармонійно. Тому що союз двох цілісних людей даруватиме кожному щастя, піклування, повагу, шоколадно-букетні емоції та душевно-теплі почуття.

Кохайте і будьте коханими, адже ми – Жінки, і нам так треба!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.