Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » 1022 архівні справи періоду геноциду українців у 1932-1933 рр. передало МВС у музей Голодомору

1022 архівні справи періоду геноциду українців у 1932-1933 рр. передало МВС у музей Голодомору

1022 архівні справи періоду геноциду українців у 1932-1933 рр. передало МВС у музей Голодомору

1022 справи періоду голоду на території України у минулому столітті Міністерство внутрішніх справ передало у Національний музей Голодомору-геноциду до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-33 роках.

Джерело: Департамент комунікації МВС України

Більшість з них про канібалізм і стосуються періоду березня–червня 1933 року, що збігається з піком смертності та демонструє сплановане доведення українців до стану відчаю та переходу за межу людської моралі.

Інна Ящук, Державний секретар МВС України, передала справи публічно.

Сьогодні ми оприлюднюємо архівні справи фонду 32 «Кримінальні справи судових та позасудових органів» з Галузевого державного архіву МВС України. Ми ставимо за мету показати суспільству та ввести в широкий науковий обіг документи архівів, як головне джерело у дослідженні Голодомору, а також як доказ вчинення злочину геноциду комуністичним режимом.

Ці документи дають змогу історикам дослідити те, як вплинув комуністичний режим, який створив штучний голод, що доводив українців до стану відчаю та переходу за межу людської моралі.

Мотивації канібалізму були продиктовані приреченістю людей.

Можемо стверджувати, що голод впливав на психіку людини та її свідомість. Тому науковці ще мають вивчити ці архівні справи з точки зору медицини, психології, соціології, економічної географії та інших наук, – підкреслила Інна Ящук при передачі архівних справ Голодомору в музей.

У вказаних справах в анкеті обвинуваченого спеціально обумовлена графа «громадянство і національність», і майже всі, хто значився у справах, були українцями. 

Зараз ми знову переживаємо геноцид українського народу. Непокаране зло повернулось – війська рф спалюють врожаї на українських полях, перешкоджають постачанню зерна морем, мінують моря та поля, б’ють по портовій інфраструктурі та елеваторам, викрадають зерно та катують голодом полонених українських військовослужбовців.

Наслідуючи політику сталіна, росіяни намагаються використовувати голод як зброю.

Оприлюднення справ Голодомору, висвітлення правди, наукові дослідження в цій сфері є кроком до руйнування брехні, маніпуляцій та дезінформації, на якій тримається вся російська верхівка.

Популярні пости