Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки: на Шепетівщині засудили чоловіка за незаконно зрубаний дуб

3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки: на Шепетівщині засудили чоловіка за незаконно зрубаний дуб

3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки: на Шепетівщині засудили чоловіка за незаконно зрубаний дуб

На Шепетівщині покарали 39-річного мешканця за незаконно вирубане дерево у ландшафтному парку «Мальованка» ДП «Шепетівське лісове господарство». Про це йдеться на сайті Полонського районного суду.

За матеріалами справи, житель Шепетівки прийшов до лісового масиву неподалік села Буртин. Там, у кварталі № 65, виділі № 5, який входить до земель лісового фонду та розташований на території регіонального ландшафтного парку «Мальованка» і є об’єктом природно-заповідного фонду України, незаконно спиляв сиророслий дуб.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину й цивільний позов лісгоспу визнав. А щире каяття й активне сприяння розкриттю злочину суд визнав обставинами, що пом’якшують покарання.

Чоловікові призначене покарання у виді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки. Також суд стягнув з чоловіка на користь держави 3 602 гривні матеріальних збитків, – повідомляє пресслужба Полонського районного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.