Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » 40 юних славутчан, які ввійшли до Молодіжної ради, долучилися до керування громадою

40 юних славутчан, які ввійшли до Молодіжної ради, долучилися до керування громадою

40 юних славутчан, які ввійшли до Молодіжної ради, долучилися до керування громадою

У Славутській громаді традиційно восени оновлюють Молодіжну раду, яка долучається до місцевого самоврядування. Цьогоріч – не виняток. Напередодні міський голова Василь Сидор вручив активній молоді посвідчення члена Молодіжної ради, а це – 40 учням з усіх закладів освіти Славути.

– Основи громадського становлення та демократії закладаються зі шкільних років. У Молодіжній раді діти вчаться реалізовувати молодіжні ініціативи, долучаються до розв’язання важливих питань громади. Кожен з юних славутчан вибрав напрямок, в якому буде працювати, – розповідають у Славутській міській раді.

Зокрема молодь працюватиме у наступних комісіях під керівництвом обраних голів: комісія розвитку учнівського самоврядування (голова комісії – Софія Баранова), комісія волонтерського руху (Анастасія Деревенчук), комісія фінансового забезпечення (Катерина Ларічева), комісія партнерства та міжнародних відносин (Анастасія Дербугова), комісія інформації та зв’язків з громадськістю (Анастасія Панасюк).

– Перед молоддю постають нові виклики, які вони успішно долають. Це адаптація в умовах дистанційного навчання, реалізація складних проєктів Молодіжного бюджету, швидка реакція на виклики сьогодення. Головні завдання наразі — це всебічна підтримка наших військових та продуктивна робота в тилу: участь у реалізації корисних для громади проєктів, збереження культурно-історичного спадку рідного краю. Жити, навчатися, працювати, перемагати — нехай ці слова стануть гаслом нашої Молодіжної ради, – зазначив Василь Сидор.

Начальник управління освіти Ельміра Перепелиця наголосила, що робота у Молодіжній раді є відповідальною, адже учні стають частиною місцевого самоврядування. Однак, досвід такої діяльності, міжшкільної комунікації — неоціненний і стане у нагоді в дорослому житті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.