Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » 53 педагоги Шепетівського району беруть участь у конкурсі “Вчитель року”

53 педагоги Шепетівського району беруть участь у конкурсі “Вчитель року”

53 педагоги Шепетівського району беруть участь у конкурсі “Вчитель року”

Учора, 1 лютого, стартував обласний етап конкурсу “Вчитель року”. Цьогоріч за звання найкращого змагатимуться педагоги із “Захисту України”, “Фізичної культури”, “Основ здоров’я” та “Початкової освіти”. Серед 193 учасників із усієї області – 53 із Шепетівського району. Хто бере участь цьогоріч та які умови конкурсу – далі у тексті.

Фахові знання, професійні компетентності, креативні здібності, педмайстерність мають продемонструвати учасники конкурсу. Найкращі, за рішенням суддів, представлятимуть регіон на наступному, Всеукраїнському, етапі.

Від Шепетівського району є представники у всіх чотирьох номінаціях. Серед 10 вчителів “Захисту України” – двоє із півночі Хмельниччини. Це:

Васильчишин Степан Федоровичвчитель предмета “Захист України”Нетішинський ліцей №1 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Щирук Віталій Михайловичвчитель предмета “Фізична культура”Опорний заклад освіти “Грицівський ліцей” Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області

Серед 23 претендентів на звання найкращого вчителя предмету “Основи здоров’я” – троє наших земляків:

Жуковська Наталія Миколаївнавчитель предмета “Основи здоров’я”, “Біологія”Нетішинський ліцей №4 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Кирилюк Зоряна Василівнавчитель предмета “Основи здоров’я”, “Біологія”Нетішинський ліцей №3 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Пулим Тетяна Петрівнавчитель предмета “Основи здоров’я”, “Біологія”Полонський ліцей №4 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади

У категорії “Початкова освіта”, де за перемогу змагатиметься 101 учасник, – 21 педагог із Шепетівщини:

Вишковська Тетяна Вікторівнавчитель початкових класівПолонський ліцей №7 імені М. Сливки Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади
Власюк Ганна Володимирівнавчитель початкових класівМалоправутинський ліцей Берездівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області
Власюк Оксана Миколаївнавчитель початкових класівІзяславський ліцей №2 імені О. Кушнірука Ізяславської міської ради
Галайда Ганна Василівнавчитель початкових класівБілогірський опорний заклад загальної середньої освіти ім. І. О. Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області
Гримак Світлана Михайлівнавчитель початкових класівМихлянський ліцей Ізяславської міської ради
Джалалова Наталія Леонідівнавчитель початкових класівДунаєвецький ліцей №2 Дунаєвецької міської ради Хмельницької області
Калушевич Інна Олександрівнавчитель початкових класівСлавутська міська гімназія №7 Славутської міської ради
Кацанівська Неля Василівнавчитель початкових класівКомунальний заклад “Борисівський ліцей Плужненської сільської ради” (структурний дошкільний підрозділ “Барвінок”)
Келюх Тетяна Валентинівнавчитель початкових класівЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Славути Хмельницької області
Коренюк Ольга Сергіївнавчитель початкових класівНетішинський ліцей №2 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Кравчук Наталія Анатоліївнавчитель початкових класівПолонський ліцей №2 Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Полонської міської ради
Крикун Юлія Вікторівнавчитель початкових класівІзяславська гімназія №4 імені Василя Кобернюка Ізяславської міської ради
Кушнірук Оксана Анатоліївнавчитель початкових класівМокіївський ліцей Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області
Литвиненко Олена Іванівнавчитель початкових класівНетішинський ліцей №3 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Ліскова Антоніна Анатоліївнавчитель початкових класівРіпківська гімназія Ізяславської міської ради
Підопригора Ірина Василівнавчитель початкових класівНетішинський ліцей №1 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Рижук Світлана Анатоліївнавчитель початкових класівСлавутська гімназія №6 Славутської міської ради
Скачкова Інна Петрівнавчитель початкових класівСлавутська гімназія №5 Славутської міської ради 
Сопронюк Тетяна Миколаївнавчитель початкових класівКлубівський ліцей імені Героя України Олега Довгого Ізяславської міської ради 
Чернецька Віра Іванівнавчитель початкових класівШепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою” 
Шевчук Валентина Петрівнавчитель початкових класівСлавутський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей “Успіх” 

У категорії «Фізична культура» – 59 учасників, з них – 12 вчителів Шепетівщини.

Васильчук Олександр Васильовичвчитель предмета “Фізична культура”Нетішинський ліцей №1 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Голик Віталій Сергійовичвчитель предмета “Фізична культура”Михлянський ліцей Ізяславської міської ради
Ковальчук Олексій Михайловичвчитель предмета “Фізична культура”Опорний заклад освіти “Грицівський ліцей” Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області
Мулик Ярослав Євгенійовичвчитель предмета “Фізична культура”Славутська гімназія №7 Славутської міської ради
Мушинський Віталій Леонідовичвчитель предмета “Фізична культура”Судилківський ліцей Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області
Омельчук Юлія Володимирівнавчитель предмета “Фізична культура”Нетішинський ліцей №4 Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області
Рубін Ігор Леонідовичвчитель предмета “Фізична культура”Славутський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей “Успіх”
Тимощук Тарас Юрійовичвчитель предмета “Фізична культура”Коськівський ліцей Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області
Ткачук Віталій Олексійовичвчитель предмета “Фізична культура”Ізяславський ліцей №2 імені О. Кушнірука Ізяславської міської ради
Хеленюк Володимир Миколайовичвчитель предмета “Фізична культура”Комунальний заклад “Борисівський ліцей Плужненської сільської ради” (структурний дошкільний підрозділ “Барвінок”)
Шеремета Сергій Вікторовичвчитель предмета “Фізична культура”Славутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради
Шуляков Олексій Юрійовичвчитель предмета “Фізична культура”Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. М. Островського Хмельницької області

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.