Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » 86,6% росіян підтримує збройне вторгнення РФ до інших країн Європи: соцопитування

86,6% росіян підтримує збройне вторгнення РФ до інших країн Європи: соцопитування

86,6% росіян підтримує збройне вторгнення РФ до інших країн Європи: соцопитування

Ви досі гадаєте, що на Україну напав путін, а росія у заручниках у божевільного президента? 86,6% росіян підтримують збройне вторгнення своєї країни до інших європейських держав. Такий зріз оприлюднило агенство Active Group 16 березня на основі соцопитування, проведеного серед росіян.

Опитування тривало у період із 11 по 14 березня. У ньому взяли участь 1 557 респондентів. Це чоловіки та жінки старші 18 років, які проживають на території РФ.

– Вибірка репрезентативна за суб’єктом федерації, віком та статтю. Теоретична похибка за довірчої ймовірності 0,95 не перевищує 2,5%. Особливістю даного проєкту було те, що дзвінки здійснювалися за допомогою месенджера Viber, а інтерв’юери не казали, що вони дзвонять з України і, при цьому, використовували тимчасові номери для дзвінків (номери куплені через сервіси продажу віртуальних номерів). При складанні питань використовувалися формулювання обов’язкові для російського середовища. Так, замість слів “вторгнення” чи “війна” в опитуванні використовувалося слово “спецоперація”, українські силовики називалися “нацистами” тощо. Звичайно,  замість “в Україні” говорилося “на Україні”, – говорять у компанії.

Соціологи задались питанням, наскільки агресивним є російське суспільство, а результати цього опитування, вважають, можуть бути для світової спільноти маркером поведінки кремля.

– Спільне враження інтерв’юерів від опитування – росіяни, які погоджувалися спілкуватися, агресивно налаштовані стосовно не лише України, а й Євросоюзу та НАТО. Респонденти або відмовляються від спілкування, дізнавшись тему інтерв’ю, або декларують готовність підтримувати та схвалювати подальші вторгнення РФ до інших країн, – коментує Андрій Єременко, засновник дослідницької компанії “Active Group”.

У тому, що відбувається в Україні, жителі росії переважно звинувачують НАТО, Європу та США. При цьому, більшість опитаних вважає, що рф повинна змусити інші країни відмовитися від підтримки нацистів в Україні військовим шляхом.

– Це логічне продовження «військової спецоперації РФ», на думку респондентів. Більше того, згідно з опитуванням, майже 75% респондентів тією чи іншою мірою допускають застосування ядерної зброї урядом своєї країни.

86,6% росіян допускають та підтримують потенціальний напад на території країн Європейського Союзу. Серед них: Польща, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія, Словаччина та інші.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.