Субота, 4 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині утворили нову Службу місцевих доріг: хто став очільником новоствореної державної установи

На Хмельниччині утворили нову Службу місцевих доріг: хто став очільником новоствореної державної установи

На Хмельниччині утворили нову Службу місцевих доріг: хто став очільником новоствореної державної установи

Від 20 грудня 2021 року, згідно з розпорядженням голови Хмельницької облдержадміністрації Сергія Гамалія, на Хмельниччині утворили юридичну особу публічного права – державну установу «Служба місцевих доріг Хмельниччини».

У відповідному положенні зазначається, що Служба є замовником виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг та їх складових, а також, за рішенням органів місцевого самоврядування, – замовником виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Фінансується за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а також інших коштів, не заборонених законодавством,повідомляють у Хмельницькій облдержадміністрації.

Також очільник облдержадміністрації підписав розпорядження про звільнення Владислава Фалюша з посади директора державного підприємства «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» у зв’язку з поновленням на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу.

Нагадаємо, навесні 2021 року голова ОДА відсторонив, а потім і звільнив Сергія Дуду із посади директора Хмельницької служби місцевих автодоріг. Проте за рішенням суду 19 листопада його було поновлено. Згодом, 29 листопада, очільник ОДА видав розпорядження про ліквідацію державного підприємства «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг», яка функціонувала майже два роки до утворення нової служби. Причини такого рішення не вказувались.

Популярні пости