П’ятниця, 3 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » » Центр життєстійкості запрошує підлітків на тренінг з гармонізації емоційного стану

Центр життєстійкості запрошує підлітків на тренінг з гармонізації емоційного стану

Центр життєстійкості запрошує підлітків на тренінг з гармонізації емоційного стану

31 липня у Центрі життєстійкості в місті Славута відбудеться тренінг для підлітків на тему «Гармонізація емоційного стану підлітків. Шоколадотерапія».

Захід покликаний допомогти юнакам та дівчатам краще розуміти власні емоції, вчитися контролювати їх у складних ситуаціях, а також опанувати техніки подолання тривоги та стресу. Під час зустрічі учасники зможуть не лише попрактикувати емоційне саморегулювання, а й дізнатися про цікаві способи самодопомоги — зокрема, шоколадотерапію як метод відновлення емоційного балансу.

Емоційна врівноваженість є важливою складовою ментального здоров’я підлітка. Вона позитивно впливає на успішність у навчанні, стосунки з однолітками та дорослими, а також на загальний стан здоров’я. Психологічна стійкість допомагає долати труднощі без зайвого емоційного напруження та розвивати впевненість у собі.

У Центрі наголошують: стійкість та врівноваженість — це не вроджені якості, а навички, яким можна навчитися. Саме тому такі зустрічі мають велике значення для формування особистості підлітків.

Адреса проведення заходу:
м. Славута, вул. Козацька, 36
(колишнє приміщення управління освіти та ЗОШ №2, поруч із районною бібліотекою)

Початок — об 11:00.

Популярні пости