Четвер, 20 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій громаді відбувся патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

У Крупецькій громаді відбувся патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

У Крупецькій громаді відбувся патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», який відбувся у Крупецькій громаді, став символом вдячності та глибокої пошани до українських Захисників, що віддали своє життя за свободу і незалежність держави.

До заходу активно долучилися учні місцевих шкіл. Юні бігуни, долаючи дистанцію, показали не лише спортивний дух та витривалість, а й усвідомлення важливості подвигу воїнів, які боронили Батьківщину.



Завершенням забігу став зворушливий момент: школярі запалили лампадки біля пам’ятних стел та схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи пам’ять Героїв.

Подібні ініціативи у Крупецькій громаді мають надзвичайно важливе значення — вони формують у молоді любов до України, виховують повагу до її Захисників та об’єднують громаду довкола спільної мети: зберігати пам’ять про тих, хто пожертвував життям за мирне майбутнє нашої країни.



Слава Героям України! Не забудемо! Не пробачимо!


Популярні пости