Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Під час січневого локдауну у супермаркетах заборонять продавати окремі товари щоденного вжитку

Під час січневого локдауну у супермаркетах заборонять продавати окремі товари щоденного вжитку

Під час січневого локдауну у супермаркетах заборонять продавати окремі товари щоденного вжитку

Під заборону підпадають побутова хімія та інструменти, одяг, преса, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання. Відповідне рішення Уряду вже розкритикувала Американська торговельна палата в Україні та закликала переглянути умови посиленого карантину.

На думку компаній-членів Палати, таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах.

Станом на момент публікації, в Україні діє чинна постанова Уряду, що передбачає введення тотального локдауну на території усієї країні. Зокрема, ці обмеження впливають на роботу у галузі торгівлі.

У період з  8 січня 2021 року до 25 січня 2021 року на всій території України забороняється торгівля будь-якими товарами, окрім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Будь-які інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.