Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Рятувальники Шепетівщини відзначають професійне свято

Рятувальники Шепетівщини відзначають професійне свято

Рятувальники Шепетівщини відзначають професійне свято

День рятувальника в Україні щорічно відзначають 17 вересня. Напередодні професійного свята надзвичайників Шепетівщини привітали у громадах.

У Шепетівці менеджмент міста та району відзначив найкращих рятувальників та рятувальниць.

Міський голова Віталій Бузиль висловив слова вдячності й привітав особовий склад відділення 21 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області з професійним святом та вручив частині сертифікат на суму 200 000 грн на придбання форменого одягу.

Керівниця апарату районної військової адміністрації Наталія Лінник привітала рятувальників Шепетівщини з професійним святом. За значний особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей та високий професіоналізм відзначили грамотами та подарунками кращих представників професії.

Рятівників громади привітали та подякували за захист у Крупецькій ТГ.

День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді. Дякуємо вам за вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.