Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » A’SPIK Group: інвестуємо в Шепетівку

A’SPIK Group: інвестуємо в Шепетівку

A’SPIK Group: інвестуємо в Шепетівку

Група компаній A’SPIK Group одним з пріоритетних напрямків розвитку визначила інвестування в Шепетівку для спорудження елеватора. Рішення про будівництво саме в цій громаді викликане рядом причин, як економічних, так і соціальних.

Кілька років років тому до родини A’SPIK Group долучилося ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» і ми щороку інвестуємо в це підприємство, оновлюючи виробничі потужності, модернізуючи обладнання та створюючи більш комфортні умови праці для виготовлення цукру найвищої якості. Ми вбачаємо в Шепетівці високий агропромисловий потенціал і готові до багаторічної плідної співпраці з громадою, тому прийняли рішення про спорудження ще одного виробничого об’єкту саме тут, – ділиться думками Олександр Співак, генеральний директор Групи компаній A’SPIK Group, депутат Хмельницької обласної ради.

Найпершим кроком стала розробка та виготовлення проектно-кошторисної документації на земельній ділянці поряд з цукроварнею. Для цього вже проведено геодезичні заміри, аеро- та фотозйомку території під будівництво.

Олександр Співак та Віталій Смілянець

Спорудження елеватора планується в 2 черги: перша дозволить запустити в роботу сушарку для зерна та дві ємності для зберігання до 3 тисяч тон кожна вже в цьому році. Наступного року буде розширено потужність для зберігання шляхом встановлення ще чотирьох аналогічних ємностей. Це дозволить створити до 50 нових робочих місць та збільшити надходження в бюджет громади, – розповідає Віталій Смілянець, 1-й заступник гендиректора A’SPIK Group.

Привабливим аргументом для такого рішення стала й наявність потужного залізничного вузла в Шепетівці. Це дозволить в короткі терміни відвантажувати та відправляти зерно в різних напрямках.

– Якщо дивитися з точки зору економіки, переконаний, що рішення є правильним як для агронапрямку A’SPIK Group, так і для аграріїв краю. Адже спорудження другої черги елеватора дозволить надавати послуги фермерам з досушування та зберігання продукції. Продаж якісно збереженого зерна в період найвищої ціни дасть змогу підвищити прибутковість місцевих агрогосподарств, – переконаний Василь Пасічник, заступник директора з будівництва ТОВ «Агро-Ормс», який безпосередньо опікуватиметься реалізацією даного проекту.

Оформлення проектної документації планується завершити навесні та одразу ж приступити до будівельних робіт. Поки ж паралельно ведеться розгляд тендерних пропозицій щодо сушильного, транспортного та іншого обладнання для ефективної роботи елеватора.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.