Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Аби відновити пошкоджені обстрілами енергооб’єкти, ЄБРР виділить фінансування

Аби відновити пошкоджені обстрілами енергооб’єкти, ЄБРР виділить фінансування

Аби відновити пошкоджені обстрілами енергооб’єкти, ЄБРР виділить фінансування

Європейський банк реконструкції та розвитку схвалив виділення фінансування у розмірі 372 млн євро на підтримку компанії “Укренерго” задля швидкого усунення пошкоджень, завданих російськими ракетними ударами. Про це йдеться у заяві ЄБРР.

ЄБРР найрішучішим чином засуджує неспровоковану та невиправдану війну росії проти України, особливо удари по цивільній інфраструктурі, – йдеться у заяві.

В організації зазначили, що нададуть Україні кредит під державну гарантію у розмірі 300 млн євро, який складатиметься з двох компонентів: до 150 млн євро – на закупівлю обладнання для проведення аварійних ремонтних робіт в українській енергосистемі, ще 150 млн євро – на підтримку структури капіталу.

Окремо, частина кредиту на аварійні ремонти буде доповнена грантом на суму до 72 млн євро, наданим Нідерландами. Ці кошти будуть об’єднані в єдиний пакет у розмірі 372 млн євро для підтримки невідкладних потреб “Укренерго” у відновленні інфраструктури передачі електроенергії, – зазначають представник ЄБРР.

Відзначимо, що ЄБРР взяв на себе зобов’язання надати Україні фінансовий пакет на суму 3 мільярди євро у 2022-2023 роках, щоб допомогти забезпечити подальше функціонування української економіки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.