П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Адаптивний карантин: що чекає жителів Шепетівського району

Адаптивний карантин: що чекає жителів Шепетівського району

Адаптивний карантин: що чекає жителів Шепетівського району

З 24 лютого Уряд запроваджує адаптивний карантин. На території нашої держави діятимуть чотири рівні епідемічної небезпеки, згідно з якими впроваджуватимуться обмежувальні заходи.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що Україна досягла значних успіхів у боротьбі з захворюванням. Завдяки жорсткому карантину вдалось стабілізувати поширення вірусу та збільшити потужності у медичних закладах.

Як і до локдауну, після 24 лютого буде діяти чотири зони:

Зелена зона – це той показник, якого планують досягнути, щоб зняти карантинні обмеження. Для зняття обмежень необхідно, щоб у 13 регіонах України рівень захворюваності на грип та ГРВІ не перевищував 50%.

Жовта зона. У ній знаходиться практично вся країна. Тут діють обмеження з деякими пом’якшеннями. Наприклад, дозволяються певні масові заходи, проте кількість людей у приміщенні не має перевищувати 20 осіб.

Помаранчева зона установлюється на територіях, де епідемічна ситуація ускладнюється, а кількість хворих збільшується. Додаткові обмеження не вводяться, але цей рівень сигналізує про наближення до червоного рівня.

У червоному рівні вводять спеціальні і досить жорсткі обмеження, майже такі ж самі, як під час локдауну.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.