Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Агроліцеїстки з Плужного перемогли в обласному конкурсі читців

Агроліцеїстки з Плужного перемогли в обласному конкурсі читців

Агроліцеїстки з Плужного перемогли в обласному конкурсі читців

Обласний конкурс читців «Магія слова» відбувся серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Джерело: Євгенія ЛІСОВСЬКА, керівниця гуртка «Школа Лідерів»

Захід тривав у дистанційному форматі. Його метою, розповідають організатори, є сприяння подальшому розвитку обдарувань, розвитку виконавської майстерності, виховання молоді засобами художнього слова, залучення до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.

Катерина Фойна, здобувачка освіти 22 групи з професії «Кухар, кондитер» Плужненського професійного аграрного ліцею, змагалась у номінації «Поети рідного краю».

  • Вона декламувала вірш місцевої поетеси Людмили Пінчук «Для мене осінь написала лист». До конкурсу Катерину готувала керівниця гуртка «Школа лідерів» Євгенія Лісовська. За високий рівень артистизму, мовленнєву вправність, правильність використання інтонації, чітку передачу змісту, індивідуальне розуміння тексту, прояв власного ставлення до прочитаного Катерину Фойну нагороджено Диплом І ступеня. Творчий монтаж відео до вірша «Для мене осінь написала лист» виконала Леся Шварц.

Мар’яна Кочмар, здобувачка освіти 34 групи з професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, оператор з ветеринарної обробки тварин», брала участь у категорії «Авторська поезія».

  • Вона читала авторський вірш «Сила кохання». Наставником у написанні вірша був ліцейний поет Юрій Хеленюк, а готувала до конкурсу Мар’яну викладачка української мови і літератури Алла Суліма. За поетичну творчість, вміння виражати свої почуття та емоції у власних віршах, майстерно їх декламувати Мар’яна Кочмар нагороджена Диплом ІІІ ступеня. Творчий монтаж відео до вірша «Сила кохання» виконала Мар’яна Микитюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.