П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Армія дронів: першу партію передали ЗСУ

Армія дронів: першу партію передали ЗСУ

Армія дронів: першу партію передали ЗСУ

Цього тижня в Україні оголосили збір коштів та техніки, аби сформувати армію дронів. Першу партію передали вчора для ЗСУ. Як повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, також отримують і написані листи від дітей.

Найбільше нас вражає навіть не єдність українців у бажанні віддати свій дрон на допомогу армії, бо єдність українців вже стала легендою, а те, що ви докладаєте до дронів листи. Написані від руки. З побажанням перемоги, з описом дрона або своєю історією. Сьогодні ми отримали такі листи від Поліни і Микити. Поліні 12 років. Микиті — 14. Поліна переживає, чи достатньо хороший її дрон, щоб наблизити перемогу України. Микита хоче працювати з нами над проєктом, щоб бути корисним. Це надзвичайно! Ми цінуємо внесок кожного з вас, хто жертвує 10 гривень і мільйон гривень! Ми цінуємо кожний дрон, кожний лист. Кожне ваше зусилля, щоб допомогти ЗСУ! – йдеться в повідомленні.

Долучитись до збору можна у декілька способів:

  • доєднатись до збору коштів на порталі UNITED24 (https://u24.gov.ua/uk/dronation). Кошти надійдуть на рахунок Міноборони і їх спрямують на закупівлю дронів;
  • віддати свій дрон ЗСУ. Принесіть дрон до відділення Нової пошти. Скажіть, що віддаєте його на потреби ЗСУ «Армія дронів». Працівники направлять дрон за призначенням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.