Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Автомобілі, одяг та спорядження для пожежних частин:  Хмельниччина отримала гумдопомогу з Німеччини

Автомобілі, одяг та спорядження для пожежних частин:  Хмельниччина отримала гумдопомогу з Німеччини

Автомобілі, одяг та спорядження для пожежних частин:  Хмельниччина отримала гумдопомогу з Німеччини

На Хмельниччину прибув черговий гуманітарний вантаж з Округу Штаде, Нижня Саксонія (Німеччина), який очолює голова округу Штаде Кай Зеєфрід. До формування допомоги також долучився керівник МНС та пожежної служби округу Вільфред Шпрекельс та прессекретар округу Даніель Бенеке. Ініціаторами організації вантажу стали громадяни України Григорій Кафльовський та Олександр Крутилко.

– Німецькі благодійники вже вкотре надали дуже важливу та необхідну допомогу для нашої області. Цього разу доставили два рятувальні та один пожежний автомобілі. Також благодійники привезли 100 ліжок з матрацами, одяг та спорядження для пожежних частин, гігієнічні та медичні засоби. Так, авто будуть передані для підтримки наших сил безпеки та оборони, інша допомога буде розподілена відповідно до потреб, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін також висловив глибоку вдячність друзям з Німеччини, які передали для області цей вантаж, а також благодійникам з Польщі, що сприяли його доставці на Хмельниччину.

Ваша постійна підтримка та допомога у ці складні для України часи є неоціненною. Разом – до перемоги, – долав перший заступник начальника ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.