Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Авторка з Шепетівщини Олена Іськова-Миклащук – серед лавреатів престижного арт-конкурсу

Авторка з Шепетівщини Олена Іськова-Миклащук – серед лавреатів престижного арт-конкурсу

Авторка з Шепетівщини Олена Іськова-Миклащук – серед лавреатів престижного арт-конкурсу

Оголосили результати Другого Всеукраїнського конкурсу малих прозових форм імені Василя Стефаника 2023. Серед почесних лавреатів – авторка із Шепетівщини, поетка та письменниця Олена Іськова-Миклащук з новелою “Два квитки”.

Новела “Два квитки” снилася мені кілька ночей підряд в далекому 19 році. Щоб нарешті виспатись, я її записала. Але було страшно… В 22 році планувала відправити твір на один дуже цікавий конкурс, проте війна розгорілась з новою силою і знову стало страшно, тож не відправила.
Дякую журі за високу оцінку твору, –
написала пані Олена на своїй сторінці у ФБ.

Роботу нашої землячки, серед інших авторів, умістять в альманасі.

До речі, як було озвученно минулого разу, наш Конкурс не визначає гранд-прі, 1, 2, 3 місце, а тільки 10 лауреатів і до 15 дипломантів (ці перші місця – то дуже умовне явище, тому імена переможців подаємо в алфавітному порядку). Є у нас і дипломи спеціальної відзнаки окремих членів журі. Подячні листи конкурсноздатним роботам. Завтра тексти творів з біографічними довідками підуть у верстку альманаху Конкурсу. Деякі будуть надруковані в журналі та газеті (назви озвучимо на святкуванні), – повідомили організатори.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.