Вівторок, 11 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Багатодітні сім’ї Шепетівки отримують допомогу

Багатодітні сім’ї Шепетівки отримують допомогу

Багатодітні сім’ї Шепетівки отримують допомогу

Протягом двох тижнів в Шепетівці триває акція, згідно з якою багатодітні родини можуть обрати одяг та предмети вжитку, які допоможуть краще організовувати побут.

Акція триває в межах реалізації міжнародного українсько-нідерландського проєкту “Нас єднає добро”. Співорганізаторами проєкту є Благодійний фонд Олександра Співака, Благодійний фонд “De Ruyter” та Благодійний фонд “Зміцнення громад”.

Локальним партнером в Шепетівській громаді виступив відділ у справах сім‘ї та молоді управління у справах сім‘ї, молоді та спорту. Начальниця відділу Алла Гайдай системно займається залученням благодійної допомоги для сімей даної категорії й неодноразово долучається до реалізації проєкту «Нас єднає добро» в якості координатора роботи з сім’ями.

Ми щасливі, що виховуємо четверо діток. Проте інколи непросто вирішувати побутові питання, адже діти ростуть, а чоловік втратив роботу через скорочення. Тому така допомога є дуже потрібною. Сердечно дякуємо небайдужим людям, які підтримують в склалні часи. Нехай добро повертається сторицею, – коментує Марія, багатодітна мама.

В цілому, протягом двох тижнів буде охоплено понад 50 сімей, які виховують троє і більше дітей.

Українсько-нідерландське партнерство приносить реальну користь людям і громадам. Довгий шлях починається з першого кроку. Так і ми віримо в те, що зміни на краще починаються зі спільних маленьких справ добра, – переконаний Олександр Співак, співзасновник однієї з благодійних організацій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.