П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Баяніст з Ізяслава отримав відзнаки міжнародних фестивалів-конкурсів

Баяніст з Ізяслава отримав відзнаки міжнародних фестивалів-конкурсів

Баяніст з Ізяслава отримав відзнаки міжнародних фестивалів-конкурсів

Іван Зеленський – баяніст, методист з інструментального жанру та працівник Ізяславський ЦКП. Днями він отримав відзнаки з міжнародних фестивалів-конкурсів, у яких взяв участь.

Івану Зеленському, уродженцю м. Ізяслав, 24 роки. У 2019 році він закінчив Хмельницький музичний коледж ім. В. Заремби. Також отримав диплом бакалавра Рівненського державного гуманітарного університету. Зараз продовжує навчатись в магістратурі.

У творчому доробку Івана – різноманітні твори – від Й. – С. Баха до культової «Стефанії», від запальних латиноамериканських ритмів та джазу до рідних українських пісень.

Такий репертуар дозволив молодому виконавцю долучитись до участі в міжнародних конкурсах, де він має змогу перевірити власний професійний рівень, спланувати подальший мистецький розвиток. Колектив Ізяславського ЦКП, директорка Лариса Янишина щиро вітали Івана з новими свідченнями таланту і працелюбності артиста, – зазначають в закладі.

Івана Зеленського відзначили:

  • дипломом І ступеня та медаллю Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Моя мистецька Україна» (міжнародний проєкт Україна-Словаччина; проводився за сприяння головного управління культури міста Братіслава та міжнародного фестивального порталу OREA FEST);
  • дипломом І ступеня та кубком Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Roman Holidey» (ГО «Європейська молодіжна ліга» («European Youth League»); Національна всеукраїнська музична спілка; асоціація «Творча спілка мистецтв»).

Вітаємо нашого колегу та бажаємо нових творчих досягнень! – вітає колегу Ізяславський будинок культури.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.