Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Банківський рахунок заблоковано»: на Шепетівщині псевдобанкіри ошукали мешканця

«Банківський рахунок заблоковано»: на Шепетівщині псевдобанкіри ошукали мешканця

«Банківський рахунок заблоковано»: на Шепетівщині псевдобанкіри ошукали мешканця

Напередодні до правоохоронців звернувся житель Шепетівщини, якого псевдобанкіри ошукали на 22 тисячі гривень.

  • “Ваш банківський рахунок заблоковано, збій системи або ж збільшення кредитного ліміту” – під таким приводом аферисти телефонують до громадян та дізнаються конфіденційну інформацію. Саме за такою схемою шахраї ошукали 42-річного жителя району. Як розповів заявник, до нього зателефонував невідомий та представився співробітником служби безпеки банку, – зазначили у поліції.

Під час спілкування псевдобанкір увійшов у довіру до співрозмовника та дізнався всю необхідну інформацію. Після цього з рахунку потерпілого зникло 22 тисячі гривень. Правоохоронці за даним фактом розпочали кримінальне провадження.

  • Вкотре застерігаємо громадян ніколи не надавати інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до вас нібито від імені банку. Якщо до вас телефонують і просять назвати чи змінити персональні дані, здійснити переказ коштів на інші рахунки, ймовірніше за все, це шахраї. Наша порада – одразу припиняйте розмову, не залишайте шахраям жодного шансу ошукати вас, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.