П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Безкоштовне онлайн-навчання для українців: Genius.Space відкрили доступ до професійних програм

Безкоштовне онлайн-навчання для українців: Genius.Space відкрили доступ до професійних програм

Безкоштовне онлайн-навчання для українців: Genius.Space відкрили доступ до професійних програм

Засновники Genius.Space відкрили безкоштовний доступ до десятків професійних програм. Про це повідомив Комітет з прав людини Верховної ради України.

– Зараз дуже складний чаc для нашої країни, яка знаходиться у стані активної війни проти загарбницького агресора. Ми на всі 100% погоджуємось, що економіка країни всіма можливими і неможливими способами повинна працювати. Ті, хто можуть хоча б якось заробляти, зобов’язані це робити: підтримувати робочі місця, сплачувати податки і переказувати кошти на підтримку наших захисників. Впевнені, наші навчальні програми зможуть допомогти тисячам (або і десяткам тисяч) швидко опанувати професії та почати працювати, навіть якщо зараз ваша попередня робота призупинена. Тому, ми відкриваємо доступ до десятків професійних програм абсолютно безкоштовно! Підтримуємо країну разом, – говорять засновники Genius.Space Олесь Тимофєєв & Олександр Рябікін.

СММ, маркетинг Тік-Ток для підприємців та багато іншого пропонують українцям безкоштовно. Аби пройти навчання, слід перейти за посиланням. Далі – обираєте курс на свій смак та здобуваєте знання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.