Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Безпечно для себе та природи: ізяславські лісівники нагадують про правила поведінки під час відпочинку

Безпечно для себе та природи: ізяславські лісівники нагадують про правила поведінки під час відпочинку

Безпечно для себе та природи: ізяславські лісівники нагадують про правила поведінки під час відпочинку

Два тижні тому на Хмельниччині цивільним дозволили відвідувати ліси. Проте встановлено ряд певних обмежень: можна пересуватись лише пішки чи велосипедом, а також, через високий ризик пожеж, заборонено розпалювати багаття у лісі. Як приємно та безпечно відпочити у лісі пояснюють у ДП «Ізяславський лісгосп».

(Не) безпека

Весна та літо – період високої пожежної небезпеки. У цей час, у період до воєнного стану, також забороняли розводити вогнища в необладнаних для відпочинку місцях, адже це може призвести до виникнення лісової пожежі.

Краще скористатися рекреаційними пунктами, які спеціально для відпочиваючих облаштували наші працівники. Тут є все, що необхідно для комфортного, а, головне, для безпечного відпочинку, – кажуть лісівники.

Нині, з урахуванням обмежень, лісівники нагадують про необхідність бути обережними і з сірниками чи недопалками. Саме вони, необачно кинуті, найчастіше спричиняють пожежі.

Ще одну небезпеку несуть у собі плазуни, комахи та рослини, – попереджують лісівники. Саме в період з травня по липень комахи та плазуни найбільш активні та можуть нанести значну шкоду. Те ж саме й з рослинами – цвітіння деяких з них може викликати алергічні реакції.

Екологія

Лісівники нагадують про недоцільність використання у лісі піротехнічних засобів.

Крім цього, не варто користуватися у лісі різними піротехнічними виробами. Не слід забувати і про те, що ви залишите після свого відпочинку. Не смітіть у лісі! Зберіть після себе пакети, пляшки та інше. Деяке сміття може стати небезпечним для вас та інших відпочивальників, – додають лісівники.

Популярні пости