Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Безплатне оздоровлення дітей: хто у Шепетівській ТГ може скористатися послугами

Безплатне оздоровлення дітей: хто у Шепетівській ТГ може скористатися послугами

Безплатне оздоровлення дітей: хто у Шепетівській ТГ може скористатися послугами

У Шепетівській громаді реалізують проєкт з оздоровлення дітей. Заяви, разом з необхідними документами, для взяття на облік дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з метою забезпечення приймає відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИСЯ

Першочергово скористатись правом на оздоровлення мають діти пільгових категорій, а саме:

  • діти-сироти, та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, чи захворювання, отриманого внаслідок участі у військових діях), здійснюючи заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі збройної агресії російської федерації;
  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

  • Подати заяву на безплатне оздоровлення дитини, що зареєстрована/ фактично проживає (для дітей ВПО) у Шепетівській територіальній громаді, можуть батьки, чи особи, які їх замінюють.

Щоб подати заяву, зверніться до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради за адресою: м. Шепетівка, вул. Соборності, б. 4, каб. № 401, 420.

  • Забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей буде проводитися на підставі заяв батьків, за наявності путівок та в порядку черговості.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.