Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Безповоротний ґрант до 250 тисяч грн: де, коли та як його зможуть отримати жителі Шепетівського району

Безповоротний ґрант до 250 тисяч грн: де, коли та як його зможуть отримати жителі Шепетівського району

Безповоротний ґрант до 250 тисяч грн: де, коли та як його зможуть отримати жителі Шепетівського району

В Україні запускають масштабний проєкт “єРобота”. В його рамках українці зможуть отримати безповоротні ґранти. Хто та на яких умовах зможе скористатися коштами, куди та коли слід звернутися – у матеріалі.

Цього тижня в Уряді презентували шість ґрантових програм.

Це основа великого проєкту «єРобота», який дозволить кожному, хто має бажання, навички та план, запустити власну справу, розширити свій малий або середній бізнес, а також розпочати нову кар’єру. Поступово в “Дії” з’явиться можливість і деталі, як податися на кожен із цих ґрантових проєктів, -йдеться на сайті Кабміну.

Наразі вже відомо, що Ощадбанк став уповноваженим банком за напрямом надання українцям безповоротних ґрантів до 250 тис. грн для запуску нового або розвитку діючого бізнесу.  

Програма стартує 1 липня. Саме з цієї дати всі бажаючі зможуть подати заявку з бізнес-планом щодо створення або розвитку власної справи до відділень Ощаду. Наразі розробляється можливість подання заявок й через портал “Дія“, – повідомляють у пресслужбі банку.

Хто може взяти участь?

Учасником програми може стати будь-який українець (фізична особа) або юридична особа.   

На що можна витратити кошти?

За рахунок ґранту від держави в розмірі до 250 тис. грн підприємець або юридична особа зможуть придбати обладнання, оплатити сировину та матеріали, здійснити часткову оплату оренди. В разі створення одного або двох робочих місць на період більше 3 років та сплати податків за цей період, ґрант не повертається.    

Як будуть нараховані кошти?

Після розгляду проєкту, в разі його відповідності критеріям програми, ґрантові кошти буде перераховано на окремий рахунок здобувача ґранту в Ощадбанку. Рішення про надання ґранту прийматиметься Державною службою зайнятості.      

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.