Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Безвідсоткові кредити сімейним фермерським господарствам: Кабмін збільшив фінансування та строк повернення кредитів

Безвідсоткові кредити сімейним фермерським господарствам: Кабмін збільшив фінансування та строк повернення кредитів

Безвідсоткові кредити сімейним фермерським господарствам: Кабмін збільшив фінансування та строк повернення кредитів

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про надання безвідсоткових кредитів у розмірі до 1 млн грн сімейним фермерським господарствам без набуття статусу юридичної особи. Ці кредити будуть спрямовані на придбання до 20 га землі сільськогосподарського призначення через Укрдержфонд.

Суму кредиту збільшили вдвічі – до 1 млн грн. І термін погашення так само пролонгований на вдвічі довший строк – до 10 років. Жодних відсотків за ними аграріям платити не доведеться. На наступний рік за цією програмою вже передбачено й буде виділено 100 млн грн. За необхідності, сума буде ще збільшена, – зазначив Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства.

Міністр наголосив, що зміни до Постанови № 1102  щодо надання безвідсоткових кредитів сімейним фермерським господарствам без набуття статусу юридичної особи передбачають справедливіший розподіл коштів між регіонами та усувають диспропорції між обсягами коштів, які можуть бути спрямовані на кредитування.

Вважаю, що на рівні з запуском Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який дозволить нам профінансувати аграріїв, що обробляють до 500 га землі, на суму 24 млрд грн, ми сьогодні посилили ще один дуже важливий фінансовий інструмент для невеликих сімейних фермерських господарств, – зауважив Роман Лещенко.

Популярні пости