Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Білогірська багатопрофільна лікарня отримала апарат ультразвукової діагностики та 5 ноутбуків

Білогірська багатопрофільна лікарня отримала апарат ультразвукової діагностики та 5 ноутбуків

Білогірська багатопрофільна лікарня отримала апарат ультразвукової діагностики та 5 ноутбуків

Білогірська багатопрофільна лікарня отримала новий апарат ультразвукової діагностики. Його передали колективу закладу заступник голови ОДА Сергій Ткачук та директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Олександр Завроцький, які перебували на Білогірщині з робочим візитом.

Цей УЗД-сканер – один із п’ятнадцяти таких апаратів, які Хмельниччина отримала від Міністерства охорони здоров’я. Завдяки цьому сучасному обладнанню лікарі зможуть ефективніше проводити дослідження та вчасно виявляти захворювання у пацієнтів лікарні, – зазначають у Хмельницькій ОВА.

В межах візиту Сергій Ткачук та Олександр Завроцький поспілкувалися з керівництвом та персоналом лікарні, ознайомилися з умовами, які створені в закладі. Окрім того, вони оглянули нову кисневу станцію, яку лікарня також отримала від МОЗ України кілька місяців тому.

Днями було завершено всі роботи з її встановлення, отож відтепер вона генеруватиме кисень для хворих, які потребують такої терапії. Враховуючи, що фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб наразі констатують факт зростання захворюваності на ковід, киснева станція, за потреби, дозволить забезпечити належне лікування, зокрема і для пацієнтів з коронавірусною інфекцію, – додають у Білогірській лікарні.

Також обласні посадовці передали лікарні 5 ноутбуків, які надважливі для роботи закладу, адже, незважаючи на війну, цифрова трансформація медичної галузі в Україні триває і комп’ютер стає незамінним помічником в роботі лікаря.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.