Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Білогірська ТГ стартувала проєкт “Поруч”

Білогірська ТГ стартувала проєкт “Поруч”

Білогірська ТГ стартувала проєкт “Поруч”

Проєкт стартуали на базі одного із місцевих ліцеїв громади вчора, 22 грудня. Як провела цей день малеча: деталі – у тексті.

Проєкт “Поруч” проводять у декількох громадах Шепетівщини, як і в інших українських регіонах. Його мета – забезпечити психологічну допомогу та підтримку учням, у тому числі, дітям ВПО, які постраждали від війни.

Проєкт передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, впровадження здорового способу життя, спортивну активність, спрямовану на розвиток дитячого футболу та майстер-класи.

На Білогірщині розпочали заняття загальними зборами, де дітям розповіли про проєкт. Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих Воїнів.

Проєкт офіційно відкрили державним Гімном України.

Перед поділом учасників до локаційних зон, спортивним тренером було проведено колективну розминку. Діти, почергово змінюючи локаційні зони, грали рухливі ігри з футбольними м’ячами, займалися та реалізовували чудові проєкти з психологом та проявляли свої знання та вміння здорового способу життя шляхом ігрового методу разом з медичним працівником.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.