Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Більше 400 ФОПів з Хмельниччини протестують у Києві

Більше 400 ФОПів з Хмельниччини протестують у Києві

Більше 400 ФОПів з Хмельниччини протестують у Києві

15 грудня в Києві посилились протистояння поліцейських та підприємців. Із Хмельниччини на акції протесту поїхало більше 400 представників малого бізнесу. Люди розказують, що ситуація, як «Майдан». Їх розганяли правоохоронці.

Сьогодні в Києві посилились мітинги підприємців, які виступають проти запровадження касових апаратів, а також повного локдауну, який паралізує роботу ФОПів. Учасники мітингу розповідають, що поліція не просто розганяла мітингувальників. Був справжній штурм.

Учасники акції на підтримку фізичних осіб-підприємців намагалися встановити великий намет на столичному Майдані Незалежності. Поліція відтіснила протестувальників та застосувала проти них світлошумові гранати.

Поліція повідомляє про чотири десятки постраждалих правоохоронців. Детальної офіційної інформації про постраждалих демонстрантів поки немає.

Підприємці просять політиків піти з ними на конструктивний діалог та почути їх. Проте на сьогоднішній день Верховна Рада ніяким чином не задовольнила потреби малих підприємств.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.