Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Бюджет, ЖКГ та перейменування вулиць: Нетішинський виконком розглянув 30 питань

Бюджет, ЖКГ та перейменування вулиць: Нетішинський виконком розглянув 30 питань

Бюджет, ЖКГ та перейменування вулиць: Нетішинський виконком розглянув 30 питань

Засідання виконавчого комітету Нетішинської міської ради відбулося вчора, 23 червня. Його члени розглянули 30 питань порядку денного: бюджетні, комунальні, соціальні та питання перейменування вулиць у громаді.

Серед прийнятих рішень: затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІІ квартал 2022 року; для 15 мешканців Нетішинської МТГ надано одноразову грошову допомогу на лікування (її розмір становить від 3 до 8 тис. грн); про видалення зелених насаджень поблизу буд. №6 по просп. Курчатова та на території міста, відповідно до акту обстеження зелених насаджень; встановлено режим роботи 2 об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та ін.

Своїм рішенням члени виконкому внесли зміни до бюджету Нетішинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Стосувались вони, в першу чергу, освітянської галузі: в межах галузі здійснено переміщення бюджетних призначень для покращення матеріально-технічної бази ЗОШ №1, яку рішенням міської ради, в рамках трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Нетішинської МТГ, визначено як ліцей.

Також перерозподілили кошти для управління соцзахисту – 123 тисячі гривень. Це зробили для того, аби надати матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які опинились в складних матеріальних умовах.

Затвердили порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств територіальної громади та інструкцію щодо порядку складання, виконання, внесення змін до річного фінансового плану.

У громаді утворили комісію з безоплатної передачі в оперативне управління завершеної капітальним ремонтом частини будівлі ЗОШ №4 (частина захисної споруди цивільного захисту) та затвердили її склад.

Присутні розглянули інформацію про підсумки проходження опалювального сезону 2021/ 2022 року. Роботу підприємств ЖКГ Нетішинської МТГ, що безпосередньо відповідають за проходження опалювального сезону (ВП ХАЕС, КП «ЖКО», КП «Благоустрій»), визнали задовільною.

Цим же рішенням затверджено план заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до роботи в зимовий період 2022/ 2023 року.

Також члени виконкому розглянули питання захисту дітей.

Йшлося про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та призначення піклувальника; надання дозволу на укладення договору дарування приватної квартири, право користування якою має малолітня дитина. Внесено зміни до міської програми «Турбота» на 2020-2022 роки. Пов’язані вони зі зміною коду класифікації виплат грошової допомоги з бюджету.

У питанні перейменування вулиць члени виконкому підтримали пропозиції ініціативної групи депутатів Нетішинської міської ради та старости Старокривинського старостинського округу.

Планують перейменувати в Нетішині:

  • проспект Курчатова на проспект Героїв України;
  • вулицю Михайлова на вулицю Каштанову.

у селі Старий Кривин:

  • вулицю Мічуріна на вулицю Козацька;
  • провулок Мічуріна на провулок Козацький;
  • вулицю Чкалова на вулицю Героїв України;
  • провулок Чкалова на провулок Героїв України.

За цими результатами планують провести громадські обговорення. За підсумками, міським головою буде підготовлене відповідне подання до міської ради.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.