П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Бійці інфофронту заблокували 1500 ворожих ресурсів

Бійці інфофронту заблокували 1500 ворожих ресурсів

Бійці інфофронту заблокували 1500 ворожих ресурсів

Війна рашистів в Україні є не лише у збройному протистоянні та дипломатичному аспекті. Свій “руській мір” вони намагаються поширювати і через соцмережі. До інформаційного протистояння долучаються усі небайдужі громадяни нашої країни.

Як розповідають у поліції, за допомогою чат-ботів у Телеграмі користувачі повідомляють про ворожі дії на території нашої держави, а також про виявлену пропаганду та дезінформацію.

За два дні після початку повномасштабної війни в Україні, 26 лютого, у кіберполіції створили телеграм-бот — https://t.me/stopdrugsbot та телеграм-канал StopRussiaChannel | MRIYA — https://t.me/stoprussiachannel. Ці ресурси допомагають протидіяти проросійській пропаганді та дезінформації шляхом надсилання скарг на небезпечний контент у соцмережах.

У бот користувачі надсилають посилання на ті спільноти, які вважають небезпечними у часи військової агресії. Після оцінки контенту користувачі каналу скаржаться на ворожі ресурси.

– Від моменту створення до каналу приєдналися майже 150 тисяч учасників. Вони надіслали понад 3 200 000 скарг на різні інформаційні ресурси окупантів. Загалом вдалося заблокувати 1500 ресурсів агресора. Заблоковані канали налічували близько 15 млн аудиторії. Також окремо було заблоковано 3178 публікацій, що виправдовували військові злочини й загибель мирного населення України.

Також у кіберполіції створили ще один спеціальний телеграм-бот. Він називається «Народний месник» — https://t.me/ukraine_avanger_bot.

– Сюди користувачі можуть повідомляти про мітки, залишені ворогом, виявлену техніку або військових-окупантів, випадки мародерства, а також місця знаходження снарядів, що не розірвались.

Станом на 18 березня через бот користувачі надіслали понад 44 тисячі повідомлень.

– Ми дуже дякуємо громадянам за співпрацю! Закликаємо приєднуватись до зазначених Телеграм-каналів, аби спільними зусиллями вигнати ворога з нашої землі. Ми переможемо. Все буде Україна! 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.