Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » «Біжу для ЗСУ»: в Шепетівці на підтримку українських захисників та захисниць проведуть благодійний забіг

«Біжу для ЗСУ»: в Шепетівці на підтримку українських захисників та захисниць проведуть благодійний забіг

«Біжу для ЗСУ»: в Шепетівці на підтримку українських захисників та захисниць проведуть благодійний забіг

У Шепетівській громаді 12 серпня 2022 року відбудеться благодійний синьо-жовтий забіг «Біжу для ЗСУ», який проводиться задля підтримки Збройних сил з нагоди відзначення Дня молоді. Кошти, отримані за реєстрацію, будуть передані на потреби захисників України.

Спортивний забіг з фарбами Холі – це унікальна подія в нашому місті, в якій можуть брати участь усі охочі, від дітей до професійних спортсменів. Захід для любителів активного життя та здорового відпочинку! – зазначають у Шепетівській міській раді.

Для участі необхідно обов’язково попередньо зареєструватися до 11 серпня включно, відправивши лист на електронну адресу: shepetivka_run@ukr.net із темою БІЖУ ДЛЯ ЗСУ. В тілі листа треба вказати прізвище та ім’я, дату народження, дистанцію та контактний номер телефону (за ним з вами зв’яжуться і повідомлять місце забігу). У день заходу слід бути одягненим у білу футболку.

Реєстраційний внесок складає 100 гривень (дитячі забіги) та 150 гривень (дорослі), який сплачуються на місці у день проведення, – зазначили в установі.

Учасники забігу отримають пам’ятну медаль «Біжу для ЗСУ». Однак, медаль видається у разі подолання усієї дистанції на фініші. Також перед початком забігу кожен учасник отримує кольорову фарбу, якою обсипатимуться. Зазначимо, що такі фарби є безпечними для здоров’я людей та добре змиваються з тіла та тканини.

Програма заходу:

17:00 – початок роботи стартового містечка, реєстрація та видача стартових номерів;

17:15 – відкриття, спортивно-розважальна програма;

18:00 – загальна руханка;

18:10 – старт для дітей на дистанції 200 м (5 років та молодші);

18:20 – старт для дітей на дистанції 300 м (6-9 років);

18:30 – старт для дітей на дистанції 400 м (10-13 років);

18:40 – старт забігу на 1 км (усі охочі, які старші 14 років).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.