Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Благодійна акція «Новорічний настрій – дітям»

Благодійна акція «Новорічний настрій – дітям»

Благодійна акція «Новорічний настрій – дітям»

У передноворічні свята триває акція з вручення подарунків навчальним закладам та позашкільним установам, які гуртують дітей для здійснення навчальних та виховних процесів. Акція ініційована та реалізується Благодійним фондом «Зміцнення громад» і Благодійним фондом Олександра Співака, за підтримки депутатів Шепетівської міської ради Віталія Смілянця та Григорія Олійника.

Зокрема, 17 грудня 5 дошкільних закладів Шепетівської та Судилківської ОТГ отримали розвиваючі іграшки, які поповнять ігрові кімнати садочків. Іграшки відповідають санітарним нормам і виготовлені з матеріалів, які дозволяють виконувати санітарну обробку поверхні. Така вимога є загальнодержавним стандартом у зв’язку з загрозою поширення коронавірусної інфекції.

– Позитивні емоції надзвичайно важливі для розвитку дітей. Ми раді посилити святковий настрій малят та віру в казку, – коментує Тетяна Василик, директор фонду. – Щира вдячність нашим благодійникам за надійне партнерство в проведенні акції.

У межах реалізації акції ще заплановано ряд візитів та подарунків для юних шепетівчан. І хоча у зв’язку з карантином продовжує діяти ряд обмежень на проведення заходів, та обмежень на дитячу радіть допустити не можна.

Детальніше про обмеження на час проведення свят ми писали раніше.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.