Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Благодійна акція «Новорічний настрій – дітям»

Благодійна акція «Новорічний настрій – дітям»

Благодійна акція «Новорічний настрій – дітям»

У передноворічні свята триває акція з вручення подарунків навчальним закладам та позашкільним установам, які гуртують дітей для здійснення навчальних та виховних процесів. Акція ініційована та реалізується Благодійним фондом «Зміцнення громад» і Благодійним фондом Олександра Співака, за підтримки депутатів Шепетівської міської ради Віталія Смілянця та Григорія Олійника.

Зокрема, 17 грудня 5 дошкільних закладів Шепетівської та Судилківської ОТГ отримали розвиваючі іграшки, які поповнять ігрові кімнати садочків. Іграшки відповідають санітарним нормам і виготовлені з матеріалів, які дозволяють виконувати санітарну обробку поверхні. Така вимога є загальнодержавним стандартом у зв’язку з загрозою поширення коронавірусної інфекції.

– Позитивні емоції надзвичайно важливі для розвитку дітей. Ми раді посилити святковий настрій малят та віру в казку, – коментує Тетяна Василик, директор фонду. – Щира вдячність нашим благодійникам за надійне партнерство в проведенні акції.

У межах реалізації акції ще заплановано ряд візитів та подарунків для юних шепетівчан. І хоча у зв’язку з карантином продовжує діяти ряд обмежень на проведення заходів, та обмежень на дитячу радіть допустити не можна.

Детальніше про обмеження на час проведення свят ми писали раніше.

Популярні пости