Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ організували у Нетішині: як долучитись

Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ організували у Нетішині: як долучитись

Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ організували у Нетішині: як долучитись

Нетішинський благодійний аукціон “В єдності наша сила” ініціювали у громаді на підтримку ЗСУ місцевий виконком та штаб “Нескорені”.

Торги на аукціоні відбуватимуться за категоріями: речі, книжки, послуги, побачення. Можна, як придбати лот, так і самим стати ним, наприклад, запропонувати свої послуги фотографа абощо.

У цій групі https://www.facebook.com/groups/vednostinashasila буде розміщено декілька альбомів, де Ви можете придбати/ самі стати лотом побачення, послуги, книжки, речі.Якщо хочете долучитися до аукціону, Вам потрібно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/UMLxSJpgShyLM5iy9. Ми додамо лот до відповідного альбому. Також ви можете стати лотом (розіграти зустріч з собою) або придбати зустріч з цікавою Вам людиною. Це можуть бути не тільки побачення романтичного характеру, але й просто зустріч за філіжанкою кави з цікавими особистостями! Ви масажист, фотограф, художник, тренер у спортзалі, вчитель танців або вокалу чи, можливо, юрист, лікар…, будь-хто, хто готовий надати послугу, консультацію, сертифікат… Якщо Вам це цікаво та Ви готові надати свої послуги на волонтерській засаді на підтримку бійців ЗСУ, ласкаво просимо. Для цього потрібно лише заповнити форму: https://forms.gle/UMLxSJpgShyLM5iy9 і ми розмістимо це у відповідному альбомі, – розповідають організатори.

Також можна допомогти без участі в аукціоні, перерахувавши кошти на рахунок:

5363 5420 1923 8543

Обушна Наталія Вадимівна

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.