Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Будівництво двох нових енергоблоків заклали на майданчику Хмельницької АЕС

Будівництво двох нових енергоблоків заклали на майданчику Хмельницької АЕС

Будівництво двох нових енергоблоків заклали на майданчику Хмельницької АЕС

Президент ДП “НАЕК “Енергоатом” Петро Котін, президент і головний виконавчий директор Westinghouse Electric Company Патрік Фрагман вчора, 2 червня, на майданчику Хмельницької АЕС урочисто відкрили пам’ятний знак з нагоди початку будівництва енергоблоків 5 та 6.

Це новий етап розвитку енергетичної галузі України. Завдяки спільним проєктам з Westinghouse ми станемо одним зі світових лідерів ядерної енергетики, матимемо потужний та сучасний парк атомних енергоблоків, які вироблятимуть чисту електроенергію як для України, так і для всієї Європи, – зазначив Петро Котін.

Крім того, зазначається, що “Енергоатом” та Westinghouse підписали 3 угоди про постачання ядерного палива для всіх атомних електростанцій України; збільшення кількості енергоблоків АЕС, що будуватимуться за технологією АР1000; створення інженерно-технічного центру Westinghouse в Україні.

Відзначимо, що технологія AP 1000 – це апробована реакторна установка потужністю близько 1100 МВт. Проєкт має пасивні системи безпеки, високу ефективність і здатність працювати в маневровому режимі. У довгостроковій перспективі ця технологія дасть “Енергоатому” можливість забезпечувати найвищий рівень безпеки, надійну роботу атомної генерації, створити нові робочі місця і сприятиме суттєвому зміцненню енергетичної безпеки України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.