Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Будьте пильними щодо розмітки

Будьте пильними щодо розмітки

Будьте пильними щодо розмітки

У зв‘язку з розвідувальними діями окремих груп диверсантів, на дорогах почала з’являтися додаткова розмітка. Вона дає додаткову інформацію окупантам щодо кращих шляхів пересування.

Тому Укравтодор спільно з командуванням Сухопутних військ України закликає кожного громадянина бути пильними: фіксувати та знищувати подібні позначки на дорогах та інших інфраструктурних об’єктах.

Це система сигналів, яку використовує російське військо, зокрема уночі. Замальовуйте їх або присипайте землею, брудом, заливайте смолою, – заявили у відомстві.

Отже, якщо ви побачили таку розмітку, її потрібно сфотографувати на телефон і одразу повідомити в правоохонні органи за номером 102, чітко вказавши місцезнаходження розмітки та підкріпивши фотофайлом. Далі обов’язково знищуйте розмітку будь-яким доступним способом: замальовуйте, присипайте, зішкрябуйте тощо. Будьмо пильними та згуртованими.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FUkrainianLandForces%2Fposts%2F290617449836920&show_text=true&width=500" width="500" height="729" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.