Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Били та катували потерпілого: двоє понінківчан оскаржували свої судові вироки

Били та катували потерпілого: двоє понінківчан оскаржували свої судові вироки

Били та катували потерпілого: двоє понінківчан оскаржували свої судові вироки

Минулоріч у грудні у Понінці двоє чоловіків прийшли до свого знайомого, де під час застілля вимагали гроші, а коли той відмовився, почали бити та знущатися. Їх затримали та судили, однак обоє скористалися своїм законним правом та подали на апеляцію. Яке рішення прийняв суд?

За матеріалами справи, під час застілля чоловіки почали вимагати з господаря оселі гроші, після відмови вдались до насилля.

Гамселили господаря руками та ногами, потім прикладали до живота розігріту праску. Так і не отримавши бажаного, розбійники прихопили з будинку телевізор, мобільний телефон, банківську картку, а також паспорт потерпілого та втекли з місця злочину, – кажуть у прокуратурі.

Підозрюваних судили. У залі суду повністю довели їх вину за:

  • ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України;
  • ч. ч. 1, 3 ст. 357 (викрадення офіційного документу та незаконне заволодіння паспортом громадянина України) Кримінального кодексу України.

За вироком Полонського районного суду, чоловікам призначено покарання у виді 8 років та 7 років 6 місяців позбавлення волі відповідно з конфіскацією майна. Ці вироки вони оскаржували в апеляційному суді.

За результатами розгляду апеляційних скарг обвинувачених, Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок Полонського районного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.