Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чемпіон з пауерліфтингу відкрив спортзал у Шепетівці

Чемпіон з пауерліфтингу відкрив спортзал у Шепетівці

Чемпіон з пауерліфтингу відкрив спортзал у Шепетівці

В районному центрі відкрився спортивний клуб, обладнаний повним комплектом професійних тренажерів. Його власником є шепетівчанин Назар Солян. Чоловік, окрім досвіду роботи в стоматології, має потужний спортивний бекграунд як спортсмен міжнародного рівня та тренер.

“Bastion Gym” – саме таку назву обрав засновник для тренувального залу. Тут він втілив свої мрії та задуми, які виношував студентських років, помножені на здобутий досвід.

Він почав займатись пауерліфтингом ще з юнацьких років, а в тренерстві спробував себе, будучи студентом-медиком. Із 2012 року Назар є володарем титулу Чемпіон України та світу з пауерліфтингу, має на своєму рахунку понад півсотні успішних виступів. Паралельно кілька років поспіль організовував власний – “Кубок Поділля” та “Кубок Галичини” . Разом із цим, юнак успішно тренував спортсменів, чоловіків та жінок, що прагнули схуднути або покращити своє здоров’я. Уже тоді він сприймав це заняття, як справу свого життя.

Упродовж декількох останніх років спортсмен жив та працював за кордоном. Наразі ж повернувся до рідної Шепетівки, аби втілити свою мрію. Отож, у центрі Шепетівки відкрив свої двері “Bastion Gym”. Спортивний клуб знаходиться у ТРЦ «Я7Я», що по вулиці Островського, 6а. Під тренувальний простір виділили увесь другий поверх ТРЦ.

– Тут є зали із тренажерами, приміщення для занять фітнесом, kangoo jumps, twerk, тощо, – розповідає засновник “Bastion Gym” Назар Солян, – діє кабінет масажу та реабілітолога, працюватиме мануальний терапевт та дієтолог. На вході на наших гостей чекає фітнес-бар, також є душові та зона відпочинку. Наша команда прагне забезпечити максимально комфортні умови для занять спортом.

Своїм клієнтам, розповідає спортсмен, пропонують групові, індивідувальні, а також професіональні заняття із тренером. Охочі можуть оформити також і сімейні абонементи.

– Я приємно вражений рівнем устаткування спортзалу та мегапрофесійним підходом. Прийняли рішення з дружиною бути постійними клієнтами закладу, розглядаємо залучити й старшу дитину до занять, – коментує Олег Яблонський, який завітав на ознайомлення.

Тренажери покоління Євро4, котрими укомплектований зал розраховані на кардіо та силові тренування. Окрім них, є і оздоровчі: для укріплення спини, рук та ніг. Аналогів їм у регіоні наразі немає. Назар особисто розробляє та контролює індивідуальні розробки для кожного відвідувача.

– Усі охочі можуть прийти та спробувати, – говорить Назар, – перше тренування у нас безкоштовне. Зал працює щоденно із 10:00 ранку до 22: 00 вечора. Ми чекаємо на усіх.

Спортсмен вірить, що головна запорука, як у спорті, так і бізнесі – невпинний рух вперед, а тому будує амбітні плани на подальший розвиток спортзалу.

Популярні пости