Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Чоловік з Хмельниччини відсудив у держави понад 400 000 гривень моральної шкоди

Чоловік з Хмельниччини відсудив у держави понад 400 000 гривень моральної шкоди

Чоловік з Хмельниччини відсудив у держави понад 400 000 гривень моральної шкоди

Мешканець Хмельниччини відсудив у держави 408 тисяч гривень моральної компенсації за безпідставне звинувачення у крадіжці мобільного телефону.

Від 2018 року чоловіка підозрювали у крадіжці мобільного телефону в однієї з відпочивальниць санаторію «Дністер». Втім, у суді чоловік довів свою невинуватість. Він пояснив, що придбав телефон у знайомого за 500 грн, не знаючи, що він крадений. Протягом двох місяців відкрито ним користувався, поки його не вилучили працівники поліції, – зазначається у вироку Кам’янець-Подільського міського суду.

Розгляд справи завершився в травні 2021 року, коли Верховний суд остаточно визнав його невинуватість. Після цього чоловік звернувся з позовом до казначейської служби та прокуратури з вимогою заплатити компенсацію. Таким чином, чоловік подав позов до Хмельницької прокуратури та управління казначейської служби в області з вимогою виплатити моральну компенсацію.

Позивач був незаконно позбавлений права на нормальне життя, що вимагало додаткових зусиль для організації свого життя шляхом постійного спростування на причетність до кримінального правопорушення між односельцями протягом 68 місяців та 4 днів, – йдеться у позові.

Загалом, чоловік попросив виплатити йому 408,8 тис. грн. Йдеться про виплату мінімальної зарплати за кожен місяць перебування під слідством. Суд задовольнив позов та постановив стягнути з держбюджету 408,8 тис. грн моральної компенсації.

Рішення поки не набрало законної сили, його можна оскаржити в апеляційному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.