П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Чому я живий”: українська кінострічка здобула перемогу на фестивалі “Silk Road Film Awards Cannes”

“Чому я живий”: українська кінострічка здобула перемогу на фестивалі “Silk Road Film Awards Cannes”

“Чому я живий”: українська кінострічка здобула перемогу на фестивалі “Silk Road Film Awards Cannes”

На фестивалі «Silk Road Film Awards Cannes» українська кінострічка «Чому я живий» режисера Віллена Новака здобула перемогу. Зокрема стрічка перемогла в номінації «Best Feature Film Director» («Найкращий режисер повнометражного фільму»).

Головні ролі у фільмі виконали Віктор Жданов, Роланд Мішко, Анастасія Марков, Ірина Мельник, Ольга Радчук та інші. Про це інформують на фейсбук-сторінці Одеської кіностудії.

Фільм «Чому я живий» заснований на реальних подіях. Дія розгортається в Маріуполі у 1940 році. Головні герої Фрося та Льончик мріють одружитися, але цьому заважає те, що Фрося – українка, а Льончик – єврей. З початком війни Льончик йде воювати, а вагітна Фрося опиняється в окупації. Місто переживає окупацію, доноси, колабораціонізм, мародерство, фашистський терор та розстріли євреїв, – зазначає режисер фільму.

Раніше стрічка посіла перше місце у номінації «Best Drama Feature Film» на турецькому кінофестивалі, а також на американському фестивалі «Hollywood Gold Awards».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.