Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому в Шепетівці горіла лікарня

Чому в Шепетівці горіла лікарня

Чому в Шепетівці горіла лікарня

Вчора, близько о 15:00 у хірургічному відділенні Шепетівської лікарні зайнялась покрівля. Медпрацівники швидко повідомили про займання рятувальникам та евакуювали пацієнтів.

На місце пожежі прибули шепетівські вогнеборці та їхні колеги з Грицева і Славути. Рятувальникам вдалось досить швидко локалізувати, а потім і ліквідувати пожежу. 7 хворих та 16 працівників медичного закладу було евакуйовано.

До Шепетівки в той же день прибув заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін. Він особисто контролював процес пожежогасіння, а також розслідування інциденту.

Як повідомили в той же день, причиною пожежі могла стати несправна електрична проводка. Крім того, у хірургічному відділенні наразі тривають ремонтні та зварювальні роботи, адже у відділенні мало монтуватися обладнання для безперебійного постачання кисню. Тож, це могло спричинити займання від перенавантаження мережі.

Проте начальник Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук називає причиною займання недотримання правил пожежної безпеки.

На момент гасіння пожежі електроенергію у лікарні відімкнули. Пацієнти, які перебували під апаратом ШВЛ, не постраждали.

Приміщення, в якому сталася пожежа, 1929 року будівництва. Разом з тим, адміністрація лікарні спільно з благодійниками нашого міста дбали про якісні умови обслуговування пацієнтів, – коментує головний лікар Валентина Савчук. – Поетапно відремонтували всі палати, привели до ладу операційний зал. Також виготовили проектно-кошторисну документацію на оновлення електромережі. Проте внаслідок ремонтних робіт, надмірного користування електроприладами з боку пацієнтів та підключення більшої кількості медичного обладнання мережа вийшла з ладу, спричинивши займання.

Для якнайшвидшого усунення наслідків пожежі представники міської та обласної влади домовилися про спільне фінансування витрат.

Головний лікар Валентина Савчук звернулася з офіційними листами до власних структур, оперативно вказавши перелік необхідних будівельних матеріалів. За результатами виїздів на місце пригоди владні особи пообіцяли максимально швидку допопому.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.