П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи будуть мешканці Хмельниччини зі світлом цього тижня та про що попереджують в обленерго

Чи будуть мешканці Хмельниччини зі світлом цього тижня та про що попереджують в обленерго

Чи будуть мешканці Хмельниччини зі світлом цього тижня та про що попереджують в обленерго

АТ «Хмельницькобленерго» повідомляє мешканців області про орієнтовний порядок застосування черг на цей тиждень, з 05.12.2022 по 11.12.2022, а також про зміну застосування черг відключення електроенергії.

У разі раціонального використання електричної енергії споживачами та дотримання Хмельницькою областю дозволеної величини потужності, що доведена НЕК «Укренерго», енергетики намагатимуться відключати тільки основні черги, – зазначили в установі.

Однак, потрібно бути готовими і до застосування додаткових черг при збільшенні обсягу споживання електричної енергії або ж зменшенні дозволеної величини потужності на область.

Споживачам варто орієнтуватися на основні та додаткові черги. Якщо ж електрична енергія ввімкнулась раніше або вимкнулась пізніше, то це не означає зміщення Графіка погодинних відключень. Це свідчить про те, що наразі немає необхідності відключати додаткову чергу, – додають в установі.

Нагадуємо, що електричну енергію потрібно використовувати раціонально. Не можна вмикати декілька енергоємних приладів одночасно.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.