Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи очікувати мешканцям Хмельниччини відключення електроенергії сьогодні

Чи очікувати мешканцям Хмельниччини відключення електроенергії сьогодні

Чи очікувати мешканцям Хмельниччини відключення електроенергії сьогодні

Понад 5 тисяч споживачів населених пунктів у регіоні залишилися без електроенергії через аварійні пошкодження внаслідок погодних умов. Про це повідомляють у “Хмельницькобленерго”. Чи будуть сьогодні, 31 травня, погодинні відключення – далі в матеріалі.

  • На жаль, зливи та шквали вітру не вщухають та додають роботи енергетикам. Станом на 08:00 31.05.2024 року через погодні умови на Хмельниччині знеструмлено 52 населених пункти, в тому числі 24 – знеструмлено частково. Електрична енергія відсутня у 5 493 споживачів, – зазначили у “Хмельницькобленерго”.

Наразі до аварійно-відновлювальних робіт залучили 10 бригад. Енергетики закликають бути обережними поблизу дерев та ліній електропередачі. У випадку виявлення обірваного проводу необхідно звернутися до кол-центру АТ «Хмельницькобленерго» за номерами: 067 010 50 62; 050 010 50 62.

Повідомляється, що сьогодні, 31 травня, на Хмельниччині не буде погодинних відключень.

  • Якщо у вашій оселі зникло світло, дізнатися причину відключення чи подати заявку можна за допомогою чат-ботів Viber, Telegram. Переглянути інформацію про очікуваний час відновлення розподілу електроенергії та причину відключення можна на сайті Товариства у розділі «Відключення», – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.