Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Cпортивно-реабілітаційний центр за 52 млн гривень на Хмельниччині: учасники бойових дій та діти з інвалідністю проходитимуть реабілітацію

Cпортивно-реабілітаційний центр за 52 млн гривень на Хмельниччині: учасники бойових дій та діти з інвалідністю проходитимуть реабілітацію

Cпортивно-реабілітаційний центр за 52 млн гривень на Хмельниччині: учасники бойових дій та діти з інвалідністю проходитимуть реабілітацію

Учасники бойових дій та діти з інвалідністю проходитимуть реабілітацію у сучасному спортивно-реабілітаційному центрі, який нещодавно відкрили у місті Красилів, що на Хмельниччині. Заклад збудований в межах програми Президента «Велике будівництво».

– За два роки програми Президента «Велике будівництво» було побудовано та реконструйовано близько 150 спортивних об’єктів по країні. Це стадіони, басейни, спортивні комплекси та освітні заклади, які орієнтовані на спортивний розвиток, – зазначив Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій.

У новозбудованому спортивно-реабілітаційному центрі обладнали масажні кабінети, спортивний та реабілітаційний зали. Тут розташований, як великий басейн з трьома доріжками, так і малий басейн. Для людей на інвалідних візках неподалік від маленького басейну є спеціальне обладнання — це крісло-підйомник, що занурює людину у воду.

Спеціально для учасників бойових дій у комплексі облаштували кабінет із новітнім реабілітаційним обладнанням. Також у закладі передбачили кабінети психолога й реабілітолога, зали для групових та індивідуальних занять. Облаштували в центрі й приміщення для занять із дзюдо та фітнесу.

Довідка:

Загальна кошторисна вартість проєкту становить 52 млн гривень, з яких 30,1 млн грн виділено з державного фонду регіонального розвитку, 10,4 млн грн профінансовано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери, а 5,65 млн грн виділили з бюджету громади.

Популярні пости