Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Дайджест новин за ніч: Радбез ООН, чергові викиди росіян, удар по миколаївській багатоповерхівці та СТО у Дніпрі

Дайджест новин за ніч: Радбез ООН, чергові викиди росіян, удар по миколаївській багатоповерхівці та СТО у Дніпрі

Дайджест новин за ніч: Радбез ООН, чергові викиди росіян, удар по миколаївській багатоповерхівці та СТО у Дніпрі

Росія продовжує вбивати цивільних українців. Щодня з’являються нові факти злочинів окупантів. Про актуальні події цього часу – далі в матеріалі.

Так, вчора, близько шостої вечора, стало відомо про влучання російської ракети в СТО у Дніпрі. Під завалами опинились його працівники. Таку інформацію повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

Там не було жодних військових, зброї й техніки. Звичайні працівники, трудяги лежать під завалами. Рятувальники гасять пожежу, – написав Філатов.

Під завалами знайшли двох загиблих цивільних та уламки ракети “Калібр”.

У Миколаєві російська ракета поцілила у житловий багатоповерховий будинок.

Маємо влучання у житлову багатоповерхівку. На місці триває пошуково-рятувальна робота. Працюють надзвичайники, медики та комунальники. Друзі, не публікуйте адресу і фото з місць обстрілів, не наражайте на небезпеку тих, хто зараз там рятує людей, – сказав міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

За інформацією голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, 3 людей отримало поранення, двоє загинуло. Згодом кількість жертв зросла. Наразі відомо про трьох загибилих та п’ятьох поранених.

За ініціативою України зібрався Радбез ООН. Засідання Ради Безпеки скликали терміново через ракетний удар росії по ТЦ у Кременчуці. Президент України Володимир Зеленський закликав Радбез позбавити росію членства та визнати цю країну державою-терористом.

Хоча росія порушує основні принципи ООН і міжнародного юридичного порядку, вона досі не притягнута до відповідальності, присутня в установах ООН і користується привілеями Радбезу ООН, – сказав він.

Спільну заяву країн-членів Радбезу у своєму фейсбуку оприлюднив представник України Сергій Кислиця.

– Ми рішуче засуджуємо всі порушення міжнародного гуманітарного права та знову закликаємо сторони у збройному конфлікті суворо дотримуватися Женевської конвенції 1949 року та Додаткового протоколу I до неї 1977 року, – йдеться у заяві.

Російська сторона, їх представник дмітрій полянській, назвав їх злочин у Кременчуці постановкою та обурився, що Зеленський виступав онлайн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.