Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Делегація Хмельницької ОВА відвідала військові підрозділи на передовій

Делегація Хмельницької ОВА відвідала військові підрозділи на передовій

Делегація Хмельницької ОВА відвідала військові підрозділи на передовій

Аби вкотре підтримати бійців та висловити їм слова щирої подяки, за дорученням начальника ОВА Сергія Гамалія, делегація з Хмельниччини у складі першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна та начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука вирушила на передові позиції наших захисників.

Долучилися до підтримки військових представник “Захисти Хмельниччину” Костянтин Детковський та амбасадор благодійного фонду Олександр Педан.

– Протягом кількох днів делегація відвідала сім військових підрозділів на Бахмутському та Харківському напрямках. На передову посадовці передали автомобілі, старлінки, дрони, продукти харчування, речі першої необхідності. Не забули і про відзнаки для наших захисників за віддану службу, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Поспілкувавшись з військовими, посадовці повернулися додому з розумінням того, що саме наразі потрібно підрозділам, аби вони якісно виконували бойові завдання.

З впевненістю можу сказати, що хлопці налаштовані бити ворога до кінця, до перемоги. А наше завдання на місцях – дослухатися до потреб захисників та забезпечувати їх усім необхідним, – додав перший заступник начальника ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.