Вівторок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Демонтаж Островського у Шепетівці: офіційний коментар музейників

Демонтаж Островського у Шепетівці: офіційний коментар музейників

Демонтаж Островського у Шепетівці: офіційний коментар музейників

Шепетівку і реальну, і віртуальну її площини сколихнула тема дня: невідомі взялися демонтувати пам’ятника Миколі Островському, що розташований у центрі міста. Журналісти нашого видання “Хмельниччина північ” звернулися до адміністрації Музею пропаганди на території і балансі якого знаходиться монумент. Що відомо наразі?

Офіційна позиція Музею пропаганди щодо демонтажу пам’ятника Миколі Островському:

“Наша позиція залишається незмінною: ми «за» демонтаж пам’ятника Миколі Островському, але лише законним шляхом з дотриманням законодавчих актів, процедур і алгоритмів.

Сьогодні, 30 листопада, невідомими особами була здійснена спроба несанкціонованого демонтажу пам’ятника, який знаходиться на території Музею пропаганди. Особи не представилися, не надали жодних дозвільних офіційних документів. Лише посилалися на усні слова посадових осіб з Хмельницької обласної ради. Керівництво музею у телефонному режимі зв’язалося з представниками влади, на що отримало відповідь не перешкоджати, так званому, демонтажу.

Юридична сторона з цієї теми також залишається незмінною: керівництво музею надало всі документи, зробило все можливе, аби демонтаж пам’ятника Миколі Островському відбувся у правовому полі, згідно з чинним законодавством і з дотримання всім вимог законів України.

Оскільки невідомі особи, які почали незаконні дії стосовно демонтажу пам’ятника, зокрема, без попередження та дотримання техніки безпеки під час виконання робіт — оцінюємо їхні дії, як вандалізм, порушення цілісності музейного предмета. На місце події нами була викликана поліція. Правоохоронні органи зафіксували це правопорушення.

Звертаємо увагу, що ми не проти демонтажу, але він має відбуватися згідно із законами України. Пам’ятник Миколі Островському є частиною Музейного фонду України та стоїть на обліку.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.