П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Депортованих до росії українців впускатимуть в Україну без паспортів

Депортованих до росії українців впускатимуть в Україну без паспортів

Депортованих до росії українців впускатимуть в Україну без паспортів

Українських громадян, яких російська федерація примусово вивезла з Батьківщини, але їм вдалося виїхати звідти через іншу країну, впускатимуть назад до України навіть без документів. Про це заявила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

– У нас є домовленість з прикордонниками: якщо українцям вдасться дійти до кордону з Україною, ми будемо пропускати їх без паспортів, без документів, що посвідчують особу. Головне – знайти шлях, щоб повернутися додому. Подзвонити нам, ми допоможемо із квитками, допоможемо з паспортними документами, – сказала Ірина Верещук.

Крім того, Верещук заявила, що нині є випадки, коли людям вдається вирватися із влаштованих росієї фільтраційних таборів, але не всі вони повертаються в Україну. Дехто їде в Естонію або Латвію, аби звідти повернутися додому.

Ми зараз розробляємо маршрути, за якими курсуватимуть безкоштовні автобуси, маршрутні транспортні засоби, які будуть допомагати українцям без грошей. Фактично, без паспортів, бо їх немає, їх просто відбирають у цих фільтраційних таборах. Добиратися, намагатися дістатися до України і вже тут далі продовжувати жити, – наголосила посадовиця.

Зазначимо, що до росії примусово депортували 1 млн 200 тис. українських громадян.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.