Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Депутати Хмельниччини прийняли 25 рішень: про що треба знати

Депутати Хмельниччини прийняли 25 рішень: про що треба знати

Депутати Хмельниччини прийняли 25 рішень: про що треба знати

Учора, 15 червня, депутати Хмельницької обласної ради зібралися на чергове сесійне засідання. Вони розглянули 26 питань порядку денного, із них прийняли 25 рішень.

Продуктивний робочий день депутатського корпусу у стінах Будинку рад. Годиною тому завершили 11 чергове пленарне засідання сесії Хмельницької обласної ради.Сьогодні зібрались, аби вирішити всі поточні робочі питання. Найважливіші з них – кадрові, а саме призначення керівників 5 майнових комплексів комунальної власності обласної ради. Більшість закладів соціального спрямування, які сьогодні на належному рівні опікуються не лише подолянами, а й вимушено переміщеними особами з різних куточків України, – написала у своєму офіційному профілі у фейсбуку очільниця РДА Віолета Лабазюк.

Серед іншого розглянули питання, що, зокрема, стосуються жителів Шепетівського району. Відтак, прийняли рішення про початок демонтажу пам’ятника Островського у Шепетівці.

Як повідомляють кореспонденти Суспільного, це питання у частини присутніх депутатів викликало схвалення. Вони висловились за те, аби демонтувати його негайно та виставити на аукціон.

Коли не давали демонтувати пам’ятник в місті Хмельницькому, його вкрали, а він був бронзовий, і його продали, – каже депутатка Хмельницької обласної ради, фракція «Команда Симчишина» Галина Мельник.

За словами директорки департаменту інформаційної діяльності Хмельницької обласної військової адміністрації Інни Михайлової, пам’ятник Островському занесений до державного реєстру пам’яток, і потрібно чекати дозволу з міністерства на його демонтаж.

57 голосами “За” депутати прийняли рішення про демонтаж пам’ятника впродовж двох тижнів.

За поданням Віолети Лабазюк, депутати розглянули питання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області до моменту повного припинення окупації рф території України.

Десь проходять випускні ранки, наскільки це можливо в сьогоднішніх умовах війни, і на випускних використовують російські пісні для наших дітей, це неправильно. В нас є державна українська мова, в нас є багато гарних українських пісень, – прокоментувала Лабазюк.

Це питання депутати прийняли одностайно. Наразі невідомо яким чином каратимуть тих, хто порушить мораторій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.